Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin Netflix – zdjęcia z planu przedstawiają elfy ze Scoia’tael

Wiedźmin Netflix – zdjęcia z planu przedstawiają elfy ze Scoia’tael

Dzisiaj sporo na temat Wiedźmina, gra zarabia dużo pieniędzy na Steam, Cavill dzieli się kasą z resztą ekipy. A teraz nowe zdjęcia z planu przestawiające aktorów w roli elfów ze Scoia’tael. Zobacz sympatyczne wiewiórki.

Do sieci trafiły zdjęcia z planu drugiego sezonu Wiedźmina produkcji Netflix. Jest to dowód na to, że prace idą pełną parą i kolejną porcję opowieści powinniśmy dostać bez opóźnień. Wspominane zdjęcia przedstawiają elfy z oddziału Wiewiórek lub jak kto woli Scoia’tael.

Zobacz: Henry Cavill „grosza dał” koleżankom i kolegom z planu Wiedźmina

Wygląda, więc na to, że wątek konfliktu z elfami będzie istotnym wątkiem fabularnym drugiego sezonu serialu. Według informacji przekazanych przez serwis Redanian Intelligence, zdjęcia odbywają się w angielskim Dorking. Kręcone są sceny z Francescą Findabair, którą odgrywa nieujawniona aktorka oraz Tom Canton, który wystąpił w jednym z odcinków w roli która Filacanderla. Oprócz tego kręcono również sceny z bratem Francesci o pseudonimie Gary. Postać ta nie występowała w książkach. W mieście widziano również aktorkę odgrywającą rolę Yennefer, czyli Anyę Chalotrę.

Zobacz: Wiedźmin 3 dopiero teraz zarobił 50 mln dol. na Steamie i wskoczył na próg 80%

Poniżej zdjęcia statystów, zrobione przez serwis Redanian Intelligence:

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina zaplanowana jest na 2021 rok.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię