Strona głównaWiadomościRozrywkaHenry Cavill "grosza dał" koleżankom i kolegom z planu Wiedźmina

Henry Cavill „grosza dał” koleżankom i kolegom z planu Wiedźmina

„Grosza daj Wiedźminowi” czy też w angielskiej wersji „Toss a coin to your Witcher” to piosenka, która długo było nucona niemal przez każdego, kto oglądał serialowego Wiedźmina. Teraz to Wiedźmin dał grosza innym, a konkretnie to koleżankom i kolegom z planu.

Henry Cavill wręczył koleżankom i kolegom z serialu nietypowy prezent – talizman w kształcie głowy wilka, który wygląda identycznie jak logo serialowego Wiedźmina. Podarunkiem podzielił się ze światem aktor Steve Wall, który wcielił się w rolę Boholta. Przy zdjęciu napisał on:

– O cholera… dzięki Henry, z Tobą też wspaniale pracować.

Oczywiście talizman również przyszedł z wiadomością od samego Wiedźmina, czyli Cavilla. Możemy w niej przeczytać:

– Prezent upamiętniający Twoją ciężka pracę, osobiste podziękowanie ode mnie dla ciebie i talizman do zapamiętania, że byłeś częścią początków tej niesamowitej podróży. Bądź dumny ze wszystkiego, co zrobiłeś, aby ożywić Wiedźmina, zostanie to zapamiętane.

Dla Henry’ego Cavilla jest to pewnego rodzaju tradycja, że wręcza kolegom z planu pamiątkowe monety. To samo zrobił przy okazji kilku filmów, np. Mission Impossible: Fallout, Man of Steel oraz The Man from U.N.C.L.E. Trzeba przyznać, że to bardzo miła tradycja.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię