Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin: serial Netflixa prawdopodobnie podpisany na 3 sezony

Wiedźmin: serial Netflixa prawdopodobnie podpisany na 3 sezony

Nowa plotka donosi, że Wiedźmin został potraktowany w ten sam sposób co Sabrina.

Najświeższa informacja dotycząca wyczekiwanej przez fanów produkcji Netflixa pochodzi od użytkownika KC Walsh, mocno związanego z DC. Walsh zorganizował wczoraj na swoim Twitterze krótkie AMA.

Zobacz: Wiedźmin: polscy internauci chcą walczyć z pirackimi wersjami serialu Netflixa

Wśród kilkudziesięciu pytań padło również jedno dotyczące nowych informacji o Wiedźminie. Walsh odpowiedział na to, że słyszał o trzech sezonach podpisanych z góry przez Netflixa, podobnie jak w przypadku Sabriny.

Nie oznacza to oczywiście, że losy serialu są już przesądzone, a poza trzema sezonami możemy zobaczyć tylko spin-offy. Przy takim scenariuszu trzy sezony to po prostu minimum. Jeżeli produkcja zostanie dobrze przyjęta przez widzów, możemy widywać Cavilla na naszych telewizorach przez długie lata.

Chociaż data premiery pierwszego sezonu nie została oficjalnie potwierdzona, plotki donoszą o 20 grudnia tego roku. Bardzo możliwe, że prawdę poznamy już w ten weekend, po publikacji nowego zwiastuna serialu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię