Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin: Jeszcze w tym miesiącu Netflix zaprezentuje zwiastun serialu

Wiedźmin: Jeszcze w tym miesiącu Netflix zaprezentuje zwiastun serialu

Jeszcze w tym roku subskrybenci Netflix będą mili możliwość obejrzenia nowej wersji serialu Wiedźmin. Twórcy zapowiedzieli również, że jeszcze w tym miesiącu udostępnią zwiastun serialu.

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia promujące nową wersję serialu Wiedźmin. Jeżeli akurat długo spaliście i przegapiliście nasz artykuł, to zapraszam. Ale to nie koniec niespodzianek jakie przygotowali dla nas twórcy serialu. Pierwszy zwiastun produkcji zostanie zaprezentowany podczas Comic Con w San Diego. 19 lipca odbędzie się panel dyskusyjny, w którym weźmie udział ekipa zaangażowana w produkcję: Cavill, Chalotry, Allan oraz showrunnerka Lauren S. Hissrich. Prawdopodobnie podczas panelu zostanie wyświetlony również zwiastun.

Zobacz: Wiedźmin 3 będzie jeszcze ładniejszy

Pierwszy sezon Wiedźmina produkcji Netflix ma zostać udostępniony na platformie jeszcze w tym roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana, chociaż często mówi się o okresie świątecznym. Teraz przyszedł czas na promowanie serialu, więc możemy spodziewać się, że w najbliższym czasie zostaniemy zasypani kolejnymi informacjami na jego temat. A my je zbierzemy i podamy Wam na tacy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceNetflix
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię