Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin – mnóstwo nowych zdjęć z serialu Netflixa

Wiedźmin – mnóstwo nowych zdjęć z serialu Netflixa

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery serialu Wiedźmin na platformie Netflix. Mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun. Teraz do sieci wyciekło mnóstwo nowych zdjęć, które pochodzą z różnych epizodów i prezentują kilka niewidzianych do tej postaci.

Nowe zdjęcia zostały opublikowane przez serwis Redanian Intelligence. Pochodzą one z różnych epizodów pierwszego sezonu Wiedźmina. Możemy zobaczyć na nich zarówno Geralta, Ciri oraz Yennefer. Oprócz nich pojawiają się także Stregobor oraz królowa Calanthe, których nie mieliśmy okazję oglądać wcześniej. Pojawia się także Maciej Musiał!

Serial Wiedźmin zadebiutuje na Netlixie już 20 grudnia tego roku. Według niepotwierdzonych informacji jeszcze w tym miesiącu mogą ruszyć zdjęcia do kolejnego sezonu. Według Lauren S. Hissrich, która jest showrunnerką Wiedźmina, w książkach jest materiałów wystarczających na produkowanie kolejnych serii przez przynajmniej 20 lat. Na ten moment twórcy mają mieć zaplanowane około 7 sezonów. Serial ma bardziej skupiać się na postaciach i horrorze niż fantasy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię