Strona głównaGryAktualnościPrywatne konta pracowników EA przejęte w odwecie za zbanowanie gracza

Prywatne konta pracowników EA przejęte w odwecie za zbanowanie gracza

Hakerzy przejęli konta na Twitterze pracowników EA. Jest to odwet za zbanowanie gracza, który napluł na logo EA i krytykował najnowszą FIFĘ.

W zeszłym tygodniu hakerzy włamali się na konta na Twitterze pracowników zajmujących się grami z serii FIFA. Jest to odwet za zbanowanie i wykluczenie z zawodów Kurta Fenecha, który w jednym ze swoich filmów krytykował EA za błędy w FIFA i napluł na logo firmy.

Zobacz: FIFA 20: Profesjonalny gracz dostał bana za naplucie na logo EA

Na przejętych profilach pojawiły się wiadomości broniące zbanowanego gracza. Jak podaje serwis Eurogamer, EA przesłało oświadczenie potwierdzające, że doszło do włamania na prywatne konta pracowników firmy zaangażowanych w produkcję serii FIFA. Przejęte konta zostały już zawieszone lub skasowane.

Kurt Fenech został wykluczony z zawodów za niewłaściwe zachowanie i wielokrotne obrażanie EA oraz naplucie na szalik z logo EA. W oświadczeniu opublikowanym już po jego wykluczeniu z zawodów przyznał, że zdanie na temat firmy i gry nie zmieni i ponownie przekazał słowa krytyki względem deweloperów.

Zobacz: EA Sports i FIFA 20 przyłączają się do akcji Say No To Racism

W komunikacie możemy przeczytać:

Ci goście żyją w iluzorycznym świecie, myśląc, że wykonują dobrą robotę. Sądzą, że wszystko jest w porządku, ale nie jest. W rzeczywistości, każdy kto pracował nad kilkoma ostatnimi odsłonami serii [FIFA] powinien zostać natychmiastowo zwolniony.

Na koniec udostępnił jeszcze jeden materiał, w którym odniósł się do włamań na konta pracowników EA. Uważa, że cała akcja jest pierwszym etapem nadchodzącej rewolucji. W materiale mówi o konieczności mądrego wybrania strony konfliktu. Informuje, że EA nie powinno go karać za to jaka jest FIFA, i że karma wróci. Na koniec dodaje, że nie wiadomo co może wydarzyć się dalej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię