Strona głównaWiadomościRozrywkaNowe zdjęcie z planu netflixowego serialu Wiedźmin. Czy to Velen?

Nowe zdjęcie z planu netflixowego serialu Wiedźmin. Czy to Velen?

Lauren Hissrich – showrunnerka serialowego Wiedźmina – pochwaliła się na swoim Instagramie nową fotografią z planu zdjęciowego. Fani szybko zaczęli porównywać zaprezentowany teren do Velen.

Serial Wiedźmin ma zadebiutować na Netflixie jeszcze w tym roku. Co prawda nie znamy dokładnej daty premiery, ale możemy być pewni, że trwają zaawansowane prace. Dowodzi tego nowa fotografia na Instagramie Lauren Hissrich, które prezentuje plan zdjęciowy

Zobacz: Wiedźmin 3 – Niesamowite portrety głównych bohaterów, na których wyglądają jak żywi

Fani zaczęli porównywać teren do Velen (północno-zachodnia część Temerii) przedstawionego w grach CD Projekt RED. Kraina jest zniszczona po walkach między Nilfgaardem, Temerią i Redanią i określane jest mianem Ziemi Niczyjej. Trzeba jednak pamiętać, że to bardzo daleko idące porównanie, bo wciąż nie wiemy, jaka historia zostanie dokładnie zaprezentowana w serialu.

Zobacz: Wiedźmin na Netflixie – kolejna aktorka dołącza do obsady serialu

Poza tym serial powinien wzorować się na książkach, a nie grach polskiego studia. W dziełach Andrzeja Sapkowskiego nie ma żadnej wzmianki o Velen jako krainie. Pojawia się jedynie miasto Gors Velen z wyspą Thanedd, która jest siedzibą szkoły czarodziejek. Jest ono głównym obszarem działań bohaterów w „Czasie pogardy”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię