Strona głównaKonsoleDarmowe Path of Exile na konsole PlayStation 4 już w marcu

Darmowe Path of Exile na konsole PlayStation 4 już w marcu

Grind Gear Games w końcu jest gotowe do wydania darmowej gry Path of Exile na konsole PlayStation 4. Gra miała trafić na konsolę jeszcze w grudniu zeszłego roku, ale z nieznanych przyczyn deweloperzy opóźnili premierę o kilka miesięcy.

To co zaskakujące to fakt, że gra była wtedy już gotowa do wydania na PlayStation 4, jednak zespół rozwijający tytuł uznał, że może zrobić to o wiele lepiej i chciał żeby gracze mieli jak najlepsze wrażenia z gry jeszcze pierwszego dnia.

Zobacz: Path of Exile zaliczy obsuwę premiery, więc gracze muszą zmienić plany na święta

Chris Wilson reżyser gry powiedział, że jego zespół miał ograniczone zasoby przez większość czasu po uruchomieniu gry. To powodowało, że tak ciężko było przenieść tytuł na konsole. Teraz, gdy zgromadzili odpowiednia ilość środków oraz ludzi, chcieli wydać właściwą grę za pierwszym strzałem, zamiast wydać szybko a potem zająć się łataniem.

Zobacz: Darmowe Path of Exile z systemem wzorowanym na Nemesis

Niestety Wilson nie zdradził dokładnej daty premiery gry na PlayStation 4. Powiedział tylko, że kiedy skończą już ostatecznie pracę nad tytułem wtedy sami poznają datę premiery i się nią podzielą. Premiera gry ma nastąpić w marcu tego roku. Path of Exile w wersji PlayStation 4 będzie całkowicie darmowe jak wersja PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamepur
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię