Strona głównaWiadomościWiedźmin: Stary Świat – cech niedźwiedzia ostatnią szkołą w planszówce

Wiedźmin: Stary Świat – cech niedźwiedzia ostatnią szkołą w planszówce

Do sieci trafiły kolejne informacje na temat gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Tym razem przedstawiono informacje na temat wiedźmińskiej szkoły Niedźwiedzia.

Dotychczas wiedzieliśmy, że w grze planszowej Wiedźmin: Stary Świat pojawią się szkoły wilka oraz Gryfa. Teraz pojawiły się informacje na temat szkoły Niedźwiedzia. W opisie udostępnionym przez wydawcę możemy przeczytać:

Szkoła Niedźwiedzia! Wiedźmini, którzy do niej należą, są uosobieniem siły i wytrzymałości. Znani są ze swojej niezależności — to niezwykle rzadki widok zobaczyć grupę adeptów Niedźwiedzia zebranych w jednym miejscu. Są jednak doskonałymi i niezwykle niebezpiecznymi wojownikami — potrafią poradzić sobie nawet w sytuacji, gdy wróg ma znaczną przewagę liczebną. Na dodatek bardzo dobrze wiedzą, jak zadbać o swój interes. Co myślisz o wiedźminach specjalizujących się w obronie?

Podobnie jak poprzednio udostępniono również zdjęcia figurki oraz karty gracza, na której znajduje się wizerunek wiedźmina o imieniu Ryfar.

Zobacz: The Witcher: Monster Slayer – gra udostępniona w kolejnym kraju. Zbliża się globalna premiera?

Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 2 do 5 graczy. W grze będziemy przemierzać rozległą mapę i wykonywać różnorakie zadania. Premiera gry zapowiedziana jest na kwiecień 2022 roku. Tymczasem w maju ma wystartować kampania crowdfundingowa mająca na celu zebranie funduszy na produkcję planszówki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię