Strona głównaMobileAktualnościThe Witcher: Monster Slayer – gra udostępniona w kolejnym kraju. Zbliża się...

The Witcher: Monster Slayer – gra udostępniona w kolejnym kraju. Zbliża się globalna premiera?

The Witcher: Monster Slayer to kolejna gra CD Projekt osadzona w uniwersum Wiedzmina. Teraz gra została udostępniona w kolejnym kraju i wygląda na to, że zbliżamy się do światowej premiery.

Nowa gra CD Projekt to klasyczny przedstawiciel mobilnych gier rozszerzonej rzeczywistości (AR) w stylu Pokemoon GO lub Wizards Unite. Zabawa polega na bieganiu po okolicy i szukaniu potworów oraz innych znajdziek. Tego typu produkcje najlepiej sprawdzają się w okresie od wiosny do jesieni. I wygląda na to, że CD Projekt szykuje się właśnie do wiosennej premiery.

Zobacz: Znamy szczegóły Nintendo Switch Pro. Nadchodzi 7-calowy ekran OLED

Przynajmniej tyle można wywnioskować na podstawie najnowszych informacji. The Witcher: Monster Slayer obecnie dostępny jest w południowo-wschodniej Azji oraz Rosji i Nowej Zelandii. Teraz gra trafiła także do Australii, zupełnie jakby Australijczycy nie mieli własnych niebezpiecznych stworzeń na każdym kroku 😉

Pod koniec stycznia wyszła także aktualizacja 0.9.0, co może świadczyć, że jesteśmy na ostatniej prostej do wersji 1.0, której ma towarzyszyć globalna premiera. A wtedy czeka na nas eksploracja świata, tropienie, analiza i walka z potworami o realistycznych rozmiarach. Podczas potyczek ma być brana pod uwagę pogoda aktualizowana na podstawie naszej lokalizacji. W grze znajdzie się również rozbudowany system craftingu oraz wytwarzania eliksirów, petard i przynęt oraz customizacja postaci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię