Strona głównaGryAktualnościWielkie zaskoczenie. Najpopularniejszą grą listopada w PS Store był... Red Dead Redemtpion...

Wielkie zaskoczenie. Najpopularniejszą grą listopada w PS Store był… Red Dead Redemtpion 2

Red Dead Redemtpion 2 króluje w listopadowych rankingach PS Store. To dość oczywiste. Ciekawiej robi się na kolejnych miejscach.

RDR2 królował w listopadzie na listach europejskich, jak i Ameryki Północnej. To nie powinno nikogo dziwić, w końcu GTA na Dzikim Zachodzie nie bez powodu zbiera możliwie najlepsze recenzje od momentu premiery.

W Europie, w stosunku do października, gra Rockstar zepchnęła z pierwszego miejsca Call of Duty: Black Ops 4, które zajmuje teraz drugie miejsce. Tuż za nim zawsze popularna FIFA 19. Na miejscu 4 i 5 dwie nowości – Battlefield V oraz The Forest. Za nimi Marvel’s Spider-Man (awans z 7 miejsca) oraz kolejna nowość – Fallout 76. Dziesiątkę zamykają – God of War (bez zmian), Spyro Reignited Trilogy (nowość) oraz ciągle na topie GTA V (spadek z 6.).

Trochę inaczej wygląda kolejność w Ameryce Północnej. Tam na trzecim miejscu mamy Fallouta 76, przed Battlefieldem V i FIFA 19. Na szóstym Spyro Reignited Trilogy, dalej God of War, NBA 2K19, Marvel’s Spider Man. Dziesiątkę zamyka The Last of Us Remastered. Liderzy są tacy sami jak w Europie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię