Strona głównaWiadomościWielkimi krokami zbliża się aktualizacja graficzna dla Rainbow Six Siege

Wielkimi krokami zbliża się aktualizacja graficzna dla Rainbow Six Siege

Ubisoft zamierza odwdzięczyć się fanom taktycznego FPS-a za wysoką frekwencję na serwerach multiplayer. Nowy patch sprawi, że gra będzie wyglądać jeszcze ładniej.

Tydzień temu studio Ubisoft poinformowało o aktualnej liczbie osób zarejestrowanych w najnowszej odsłonie Rainbow Six. Wynik jest naprawdę zdumiewający, bowiem jest to przeszło 20 mln użytkowników. Taktyczny FPS stał się więc najbardziej rozchwytywaną grą sieciową w historii Ubisoftu.

Rewolucję francuską można uznać za udaną. Jednak twórcy nie spoczną jeszcze na laurach, bowiem chcą wzbogacić Rainbow Six Siege o dodatkowy kontent. Zapowiedziana jakiś czas temu aktualizacja Season 3 zmieni grę w sposób drastyczny. Mechanika rozgrywki zostanie nietknięta przez palce programistów, ale nie można tego samego powiedzieć o warstwie graficznej.

Przygotowywany patch do gry udoskonali jakość tekstur otoczenia oraz postaci. Bezpowrotnie znikną niedoskonałości i niewyraźne elementy na każdym poziomie ustawień graficznych. Przez wzgląd na różne zestawy komputerowe graczy Ubisoft wypuści dwie paczki poprawek o masie 26 i 42 GB. Ta cięższa oprócz wymienionych modyfikacji będzie zawierać tekstury w jakości Ultra HD. Z uwagi na to, że tekstury wyższej jakości wykorzystują ponad 60% zasobów pamięci VRAM karty graficznej, pakiet Ultra HD proponowany jest wyłącznie dla właścicieli kart o nie mniejszej pojemności pamięci niż 6 GB.         

W niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne, ważne aktualizacje dla Rainbow Six Siege, a w tym poprawiające rendering nieba, modele postaci i system oświetlenia.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię