Strona głównaWiadomościWiemy, jak zacznie się Dragon Ball FighterZ

Wiemy, jak zacznie się Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier początku 2018 roku. Być może w końcu doczekamy się porządnej bijatyki w świecie Smoczych Kul, którą będzie można nazwać duchowym spadkobiercą Mugena. Nowy materiał wideo tylko podsyca moje oczekiwania.

Dragon Ball FighterZ ma zadebiutować 26 stycznia 2018 roku w wersji na PC, XOne oraz PS4. Bijatyka tworzona jest przez Arc System Works, ale wydana będzie przez Bandai Namco. W grze wcielimy się w wiele postaci znanych ze świata Smoczych Kul, w tym: Goku, Vegetę, Gohana, Piccolo, Krillina, Freezera, Komórczaka, Majin Buu, Android 18 i wielu innych. W grze nie zabraknie również postaci znanych z Dragon Ball Super, czyli chociażby Goku i Vegety w wersji SSJ Blue, Beerusa, Black Goku, czy też Hita.

Chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia amerykański oddział Bandai Namco zamieścił na YouTubie film, na którym możemy zobaczyć rozpoczęcie gry. To prezentuje się wyśmienicie. Mamy na nim okazję zobaczyć wiele postaci, które trafiły do gry:

Na 2 tygodnie przed premierą gry ma ruszyć beta, ale – niestety – tylko dla posiadaczy konsol nowej generacji. A szkoda…

Jak Wam się podoba? Czekacie na premierę Dragon Ball FighterZ?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię