Strona głównaEsportWiktor ‘TaZ’ Wojtas ma stworzyć nową drużynę Kinguin!

Wiktor ‘TaZ’ Wojtas ma stworzyć nową drużynę Kinguin!

Powoli wyjaśnia się przyszłość Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa, który kilka tygodni temu został umieszczony na ławce rezerwowej Virtus.pro. Legenda polskiej sceny CS-a ma stworzyć nową drużynę Kinguin.

Ostatnie miesiące nie były dla Kinguin najlepsze. Jeszcze w całkowicie polskim składzie drużyna radziła sobie ze zmiennym szczęściem, wygrywając co najwyżej te mniej ważne turnieje europejskie lub polskie rozgrywki. Nie udało im się awansować między innymi na Minora lub WESG. Właściciele z czasem stracili cierpliwość i zadecydowali o zatrudnieniu dwóch Portugalczyków – Ricardo ‘foxa’ Pacheco oraz Christophera ‘MUTiRiSa’ Fernandesa. Nie był to strzał w dziesiątkę. Drużyna zaczęła grać jeszcze gorzej niż dotychczas, tym bardziej, że na wypożyczenie do Virtus.pro trafił Michu.

Według serwisu FlickShot, Kinguin ponownie ma wrócić do polskiego składu, a za jego budowę będzie odpowiadać Wiktor ‘TaZ’ Wojtas. Przy okazji oznaczałoby to spore przetasowanie na polskiej scenie. Razem z byłym zawodnikiem Virtus.pro w drużynie mieliby się znaleźć:

  • Karol ‘rallen’ Rodowicz
  • Mikołaj ‘mouz’ Karolewski
  • Jacek ‘MINISE’ Jeziak
  • Paweł ‘reatz’ Jańczak

Szczególnie ciekawie prezentuje się informacja o dwóch ostatnich zawodnikach, którzy aktualnie reprezentują barwy PRIDE. Trzeba jednak przyznać, że taki skład zapowiadałby się niezwykle interesująco. Pod wodzą TaZa i z doświadczonym MINISEM w roli snajpera drużyna miałaby szansę powalczyć na europejskiej scenie. Zresztą przecież rallen i mouz to również bardzo doświadczeni zawodnicy, a reatz uchodzi za spory talent na naszej scenie. Wydaje się, że mogłaby to być świetnie skomponowana drużyna.

Źródło: FlickShot, HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię