Strona głównaWiadomościOprogramowanieWindows 11 – jak pobrać legalnie przed premierą?

Windows 11 – jak pobrać legalnie przed premierą?

Finalna wersja Windows 11 jest już dostępna w sieci. Pomimo tego, że nie było jeszcze oficjalnej premiery nowego systemu Microsoftu, jest już możliwość jego legalnego pobrania i korzystania. Zobacz jak to zrobić.

Microsoft udostępnił testerom finalną wersję Win11. Premiera systemu ma odbyć się 5 października tego roku. Niestety nie wszyscy tego dnia dostaną dostęp do nowej wersji okienek. Jednak jest sposób żeby w legalnie pobrać i korzystać z Windows 11 za darmo już teraz.

Windows 11 – jak zainstalować przed premierą?

Pierwszy krok to weryfikacja, czy Twój komputer spełnia wymagania systemu Win11. Zrobisz to dzięki programowi PC Health Check.

Zobacz: Bayonetta 3 dostała pierwszy gameplay trailer

Jeżeli aplikacja potwierdzi zgodność naszego sprzętu z nowym systemem, to kolejnym krokiem będzie zapisanie się do programu testów Microsoftu pod nazwą Windows Insider. Obecnie jest to jedyna możliwość na legalne zdobycie Windows 11. Przestrzegam jednocześnie przed pobieraniem systemu z innych źródeł, takie kompilacje mogą zwierać wirusy lub inne złośliwe oprogramowanie.

Aby zapisać się do Windows Insider:

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na Menu Start i wybierz Ustawienia.
  • Wejdź w sekcję Aktualizacja i zabezpieczenia, a następnie w zakładkę „Niejawny program testów systemu Windows”.
  • Połącz swoje konto Microsoft zarejestrowane w programie Windows Insider. Kliknij przycisk „Rozpocznij”.
  • Wybierz właściwy kanał. W przypadku chęci przetestowania ostatecznej wersji Windows 11 wybierz kanał dla wersji zapoznawczej.

Ponownie wejdź do Windows Update na swoim komputerze. Dalej kliknij na banerze zachęcającym do aktualizacji systemu Windows.

Po aktualizacji wejdź w Menu -> Ustawienia -> Windows Update i wypisz się z programu Windows Insider. Dzięki temu będziesz korzystać ze stabilnej wersji systemu i przetestowanych aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię