Strona głównaWiadomościRozrywkaWitcher: Blood Origin - Netflix ma przybliżoną datę premiery?

Witcher: Blood Origin – Netflix ma przybliżoną datę premiery?

Po wielu miesiącach ciszy, Witcher: Blood Origin ponownie pojawił się na pierwszych stronach portali, gdy Netflix zdecydował się na wprowadzenie kilku poprawek do serialu z Michelle Yeoh, Sophią Brown i Laurencem O’Fuarainem.

Niedawno pojawiły się niepotwierdzone plotki, że Netflix rozważa październikową datę premiery prequela serialu Wiedźmin, ale teraz pojawiły się informacje, że data premiery Blood Origin może być jeszcze bardziej odległa.

The Witcher Blood Origin

Według serwisu What’s on Netflix, platforma rozważa premierę na Boże Narodzenie 2022 roku. Nie podano dokładnej daty, ale 24, 25 lub 26 grudnia to najbardziej prawdopodobne wersje. Jeśli nie październik, to grudzień był najbardziej prawdopodobnym kandydatem, ponieważ oba sezony głównej serii zostały wydane w okolicach Bożego Narodzenia 2019 i 2021 roku.

Zaledwie miesiąc temu Witcher: Blood Origin zaliczył dwutygodniową sesję kręcenia ujęć, którą prowadził reżyser 1. sezonu Wiedźmina, Alex Garcia Lopez. Odbywały się zarówno w studiu, jak i na miejscu i zawierały między innymi scenę akcji z udziałem Fjalla Laurence’a O’Fuaraina, statystów i koni w nocnym obozie.

Jeśli chodzi o najnowsze plotki, to oprócz wskazania październikowej daty, pojawiły się informacje, że Joey Batey, grający Jaskiera, pojawił się w tej roli także w prequelu – w scenach bardziej współczesnych (w stosunku do głównego serialu). Ponad to, prequel zostanie zredukowany z sześciu do czterech odcinków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię