Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWitcher: Total War – świat wiedźmina jako modyfikacja do Medival 2

Witcher: Total War – świat wiedźmina jako modyfikacja do Medival 2

Gerealt pojawiał się już na gościnnych występach w różnych grach. Tym razem do Medival 2 trafi całe uniwersum Wiedźmina. Dzięki modyfikacji do Medival 2: Total War będziemy prowadzić działania wojenne na wielką skalę.

Za moda odpowiedzialnych jest trzech projektantów, którzy zapowiedzieli niedawno modyfikację do Medival 2: Total War zatytułowaną Witcher: Total War. Poprowadzimy w wielkie bitwy osadzone w wiedźmińskim uniwersum.

Zobacz: Wybrańcy będą mogli zagrać w niezapowiedziany horror Capcomu

Deweloperzy planują wprowadzenie aż 30 frakcji. Na początek jednak skupiają się na trzech zn ich Redanii, Novigradzie i Nilfgaardzie. Na start do dyspozycji dostaniemy tereny Velen i okolice Novigradu.

  Jest to dobry pomysł, aby realizować projekt metodą małych kroków rozbudowując go sukcesywnie. Wielka Kampania będzie dostępna przez kolejne kilka lat od premiery modyfikacji. Wśród dostępnych frakcji ma znaleźć się również Dziki Gon.

Zobacz: Dying Light 2: Gracze chcą lepszych, a nie większych światów

Obecnie ekipa pracuje nad wykończeniem map, implementacją i stworzeniem wszystkich symboli oraz tekstur. Według zapowiedzi deweloperów jeszcze sporo czasu zajmie im wyeliminowanie błędów, przez co nie ogłaszają daty premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię