Strona głównaGryWkrótce poznamy nazwisko aktora grającego Geralta w serialu Netflixa

Wkrótce poznamy nazwisko aktora grającego Geralta w serialu Netflixa

Oprócz tego, że serial Wiedźmin powstaje, to o produkcji wciąż niewiele wiadomo. Tajemnicą pozostaje nazwisko aktora, który wcieli się w rolę Białego Wilka, zwanego również Rzeźnikiem z Blaviken. Jednak Tomasz Bagiński puścił parę z ust i już wkrótce dowiemy się, kto będzie Geraltem.

Informacja pochodzi z serwisu NaEkranie, który w trakcie Pyrkonu zapytał Tomasza Bagińskiego o aktora, który wcieli się w rolę tytułowego Wiedźmina. Reżyser produkcji przyznał, że musimy uzbroić się w cierpliwość, ale szczegóły powinniśmy poznać w ciągu 3 najbliższych miesięcy. To oznacza, że prawdopodobnie już zaczęły się albo za chwilę zaczną się przesłuchania do głównych ról.

Zobacz także: Prace nad netflixową wersją Wiedźmina idą pełną parą

Scenariuszem do serialu zajmie się kilka osób, które wcześniej już współpracowały z Netflixem. To między innymi Jenny Klein – odpowiedzialna za Jessicę Jones, Sneha Koorse – scenarzystka Daredevila oraz Declan de Barra, który przyłożył rękę do The Originals. Nad całością pieczę sprawuje Lauren Schmidt Hissrich, która również pracowała przy Daredevilu, ale także The Defenders czy też Parenthood. Serial najprawdopodobniej zadebiutuje na Netflixie dopiero w 2020 roku.

Źródło: NaEkranie

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię