Strona głównaWiadomościWkrótce w Fortnite Battle Royale może być ponad 100 graczy na serwerze

Wkrótce w Fortnite Battle Royale może być ponad 100 graczy na serwerze

Fortnite to w tym momencie jedna z najgorętszych gier multiplayer na świecie. Tytuł cały czas rozwija się o nową zawartość, dzięki czemu podtrzymuje wysokie zainteresowanie użytkowników. Jedną z nowości mogą być potyczki Battle Royale, w których na serwerze będzie więcej niż 100 graczy.

Eric Williamson z firmy Epic został przepytany przez Official PlayStation Magazine. W wywiadzie dla magazynu zdradził, że rozważany jest pomysł, według którego na serwerach trybu Battle Royale wkrótce może być ponad 100 graczy.

– Jedną z rzeczy, o których rozmawiamy to „czy jest sens w ogóle rozważać pomysł z ponad 100 graczy na serwerze?”. Myślę, że jest wiele technologicznych aspektów, które powinniśmy rozważyć. Osobiście bardzo chciałbym tego spróbować. Nie widzę tego w najbliższym czasie, ale – hej – czemu być nie spróbować?

Samo to, że pomysł jest w ogóle rozważany, jest już dobrym prognostykiem na przyszłość. Zastanawiam się jednak, czy jest to grze w ogóle potrzebne? Dodanie większej liczby graczy na serwerze z pewnością zwiększyłoby dynamikę rozgrywki. Ale czy ta nie jest już wystarczająco wysoka? Ile trwa przeciętny mecz w Fortnite Battle Royale? 15-20 minut? Od samego początku trupy ścielą się gęsto. Dlatego nie sądzę, aby akurat tutaj była potrzebna zmiana.

Zobacz także: Szykuje się katastrofa w Fortnite. W Wykrzywione Wieże uderzy meteor?

W innym wątku Williamson przyznał, że cykliczne tryby są świetną okazją dla Epic Games, aby eksperymentować z nowymi pomysłami i rozwiązaniami.

– Tryby te pozwalają nam robić rzeczy, których w normalnej grze nie bylibyśmy w stanie zrobić. Dają nam możliwości złamania gry i postawienia wszystkiego na głowie.

Kto wie, być może tryb z ponad 100 graczy na serwerze zostanie przetestowanych właśnie w ten sposób? To dałoby nam odpowiedź, czy ma to w ogóle sens.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię