Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaWładca Pierścieni w wersji Amazona zadebiutuje w drugiej połowie 2022 roku

Władca Pierścieni w wersji Amazona zadebiutuje w drugiej połowie 2022 roku

Amazon Studios ogłosiło, że ich wersja serialu Władca Pierścieni zadebiutuje 2 września 2022 roku, ekskluzywnie na Amazon Prime. Nowe odcinki będą się tam pojawiać co tydzień.

W informacji prasowej Amazon w końcu ogłosił kiedy znowu zobaczymy ekranizację wydarzeń Śródziemia. Firma przygotowuje się do premiery serialu Władca Pierścieni w 2022 roku. Serial ma się pojawić w ponad 240 krajach.

Co ciekawe, nie dostaniemy wszystkich odcinków od razu. W tym przypadku twórcy obrali podejście wypuszczania kolejnych odcinków co tydzień, choć informacja o tym ile konkretnie epizodów zobaczymy każdego tygodnia nie została jasno sprecyzowana. Amazon ujawnił także pierwszy oficjalny kadr z serialu. Źródła zbliżone do twórców mówią, że pochodzi on z pierwszego odcinka, jednak nie wiadomo ani kim jest postać w kadrze, ani gdzie został on umiejscowiony. Serial nadal nie posiada też oficjalnego tytułu. 

władca pierścieni amazon

Produkcja serialu miała miejsce głównie na obszarze Nowej Zelandii, a prace trwały tak długo, że ponoć niektórzy aktorzy nie wierzyli już w rychłe zakończenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię