Strona głównaGryAktualnościWolcen rozpoczyna odbudowę. Ruszył 1 sezon

Wolcen rozpoczyna odbudowę. Ruszył 1 sezon

Action RPG, które zadebiutowało na początku tego roku, doczekało się obszernej aktualizacji. Są jeszcze nadzieje dla fanów Wolcen. 

Wolcen wyglądał świetnie i miał kilka bardzo ciekawych mechanik. Premiera była jednak bardzo zbugowana i pozbawiona jakiegokolwiek balansu. W rezultacie twórcy stracili zainteresowanie fanów Action RPG jeszcze szybciej, niż początkowo je zdobyli.

Zobacz: Diablo 4 – wszystko co, wiemy na temat gry

Gra całkowicie umarła. Jeszcze kilka dni temu Steam Charts pokazuje średnią liczbę aktywnych graczy w wysokości 170. Ta liczba do kilku tysięcy podskoczyła wczoraj wieczorem, kiedy światło dzienne ujrzał Chronicle 1.

Jest to nic innego jak początek klasycznego systemu sezonowego. W ramach trybu Chronicle tworzymy nową postać w nowej ekonomii i całą przygotę z grą zaczynamy od samego początku. Rozgrywkę ma wzbogacić kilka dodatkowych, endgame’owych mechanik. Największe nadzieje fani pokładają zapewne w długiej liście zmian, która ukazała się razem z dodatkiem. Twórcy podobno bardziej przyłożyli się do balansu i dokonali reworka większości umiejętności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię