Strona głównaGadżetyWorld of Tanks Battlegrounds - powstała planszówka w świecie gry Wargaming

World of Tanks Battlegrounds – powstała planszówka w świecie gry Wargaming

Wargaming wspólnie z firmą TM Toys stworzył nową grę planszową. World of Tanks Battlegrounds właśnie zadebiutowała na rynku.

Twórcy chwalą się, że wszystkie elementy gry zostały zaprojektowane i wykonane tak, by jak najwierniej oddawać elementy popularnej gry. Gracze otrzymują pod swoją komendę po 12 czołgów, którymi mogą jeździć po planszy według zdefiniowanych z góry zasad. Czołgami tymi będą toczyć bitwy z przeciwnikiem na polu walki, złożonym z 64 lokacji. Wygrywa ten, kto w trakcie całej rozgrywki zdobędzie najwięcej punktów.

World of Tanks Battlegrounds

Gra nadaje się dla graczy powyżej 7. roku życia i, co ciekawe, nadaje się do gry w pojedynkę. Oczywiście można też grać z jednym lub trojgiem znajomych. Gra zawiera 4 tryby gry:

  • podstawowy, opisany powyżej
  • drużynowy, gdzie tworzymy 2-osobowe zespoły
  • familijny, gdzie celem jest odkrywanie par takich samych lokacji
  • solo – wyścig między grą a graczem o to, kto odkryje więcej lokacji

Autorzy zapewniają, że każda rozgrywka w World of Tanks Battlegrounds jest inna i nie grozi nam nuda. Jeśli natomiast jesteście też fanami wirtualnego World of Tanks, w pudełku z grą znajdziecie kod zaproszeniowy i bonusowy do gry na PC. Planszówkę znajdziecie w sklepach z grami w całym kraju, a na stronie możecie przeczytać więcej informacji na jej temat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię