Strona głównaMobileAktualnościEd Sheeran podjął współpracę z autorami Pokemon Go

Ed Sheeran podjął współpracę z autorami Pokemon Go

Popularność Pokemon Go, mimo kilku lat na karku nie spada. Autorzy jednak nie poprzestają na tym, więc w promocji pomoże im Ed Sheeran – niecodzienny jak na gry celebryta i piosenkarz.

Póki co nie wiadomo na czym dokładnie ma polegać współpraca między muzykiem a autorami popularnej gry, wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość. Jednak o samej współpracy wiadomo od Sheerana, który pochwalił się nią na swoim koncie na Twitterze.

Wygląda jednak na to, że ta współpraca może być inna niż poprzednie – autorzy Pokemon Go już nie raz bowiem organizowali akcje wspólnie z różnymi markami. W ten sposób na przykład powstawały w grze różne sponsorowane lokacje, albo pojawiały się ubrania dla avatarów graczy, reklamowane przez marki odzieżowe. Jednak to pierwszy przypadek kiedy gra będzie promowana przez konkretną gwiazdę. Poza tym, poprzednie akcje nigdy nie kręciły się wokół osób związanych z branżą gier.

Zobacz: Pokemon GO – po aktualizacja gra wyczerpuje szybciej baterie

Na pewno Ed Sheeran nie udzieli wirtualnego koncertu, podobnego do tych, jakie mogliśmy zobaczyć w Fortnite. Jednak czasem zdarza się, że domyślna ścieżka dźwiękowa jest zamieniana na jakąś specjalną wersję. Czy podobnie będzie w tym przypadku?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię