Strona głównaGryAktualnościWorld of Tanks na rzecz 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

World of Tanks na rzecz 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wargaming ma przyjemność poinformować, że właśnie ruszyła aukcja charytatywna World of Tanks wspierająca cel 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcja trwa do 1 lutego 2022 roku, a zwycięzca będzie mógł cieszyć się naprawdę kolekcjonerskimi czołgami! PZ V/IV Alpha to jednostka, która rozdawana był beta testerom 11 lat temu, WZ-111 Qilin zapewni niesamowite wrażenia wizualne unikatowymi efektami wystrzałów, OBJ268v5 i AMBT to świeże propozycje, które niedawno pojawiły się w grze. Wisienką na torcie jest legendarny czołg Type 59 z kultowym, złotym kamuflażem.

World of Tanks WOŚP

Między bitwami tymi nowymi nabytkami zrelaksować się można grając z rodziną czy znajomymi w World of Tanks: Battlegrounds, czyli nową grę planszową bazującą na komputerowym odpowiedniku. Po wszystkich emocjach bitewnych przed komputerem i na planszy warto zapoznać się z artbookiem wydanym z okazji 10-lecia gry. Znajdziecie w nim mnóstwo grafik oraz ciekawych faktów o Waszym ulubionym tytule w wysokiej jakości druku.

Zobacz: Mnóstwo niespodzianek dla fanów Wargaming z okazji 20-lecia firmy

Całość dochodu zostanie przekazana na cele statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także licytujcie wysoko! Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceWargaming
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię