Strona głównaGryWorld of Tanks: Dwa tygodnie konta premium za darmo! Zobacz jak zdobyć

World of Tanks: Dwa tygodnie konta premium za darmo! Zobacz jak zdobyć

Trwa akcja #zostanwdomu i jeżeli nie macie potrzeby to faktycznie lepiej nie wychodzicie. Akcję popierają również twórcy World of Tanks i wszystkim graczom przyznają dwa tygodnie konta premium za darmo.

Dwa tygodnie wolnego od szkoły, ale kosztem siedzenia w domu. Czym w tej sytuacji się zająć? Np. graniem w World of Tanks. Twórcy gry każdemu przydzielili za  darmo dwa tygodnie konta premium za darmo. Co więcej, do 23 marca obowiązuje zniżka na czołgi i załogę oraz bonusy do zdobywanego doświadczenia za pierwsze zwycięstwo.

Zobacz: Black Ops V – pierwsze, nieoficjalne informacje. Gra ma być rebootem serii

W komunikacie opublikowanym przez Wargaming czytamy:

Dobrze wiemy, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin. Wszystkich Was prosimy o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami.

Z naszej strony także robimy wszystko co w naszej mocy, aby nie narażać członków naszego zespołu, którzy nadal ciężko pracują, aby wszystko działało w grze.

Zobacz: Watch Dogs za darmo!

Żeby zdobyć 14 dni konta premium należy wejść TUTAJ. Akcja trwa od 20 marca do 3 kwietnia do godziny 10 UTC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię