Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft - aktualizacja 9.1.5 ma być odpowiedzią na feedback graczy

World of Warcraft – aktualizacja 9.1.5 ma być odpowiedzią na feedback graczy

Wygląda na to, że Blizzard wreszcie otworzył się na krytykę graczy. Aktualizacja 9.1.5 World of Warcraft: Shadowlands przyniesie kilka ciekawych zmian. 

World of Warcraft: Shadowlands ujrzał światło dzienne 23 listopada. Wielu graczy wróciło do gry po dłuższej przerwie parę miesięcy temu, kiedy razem z aktualizacją 9.1 pojawił się nowy Raid. Niedługo mamy doczekać się kolejnego patcha, który wyjątkowo skupi się na zmianach quality of life.

Zobacz: Saints Row – zapowiedź rebootu wywołuje kontrowersje i zbiera mocną krytykę fanów

Aktualizacja 9.1.5 ma trafić na serwer PTR już w przyszłym tygodniu. Wieść o patchu błyskawicznie rozeszła się po społeczności WoW-a, kiedy poznaliśmy planowane przez deweloperów zmiany. Blizzard już teraz poinformował, że planuje wprowadzenie płynnej zmiany Covenantów, bez żadnych zbędnych ograniczeń.

Teraz okazuje się jednak, że jest to tylko początek usprawnień. Sporego reworku doczekają się bowiem również alty. Osobom, które posiadają kilka postaci, będzie dużo łatwiej nimi zarządzać. Zniknie też część ograniczeń oraz zmuszanie do powtarzania covenantowej kampanii na nowych postaciach. Więcej szczegółów poznamy na dniach, kiedy patch trafi na serwer testowy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię