Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft - Horda i Alliance będą mogli razem robić raidy...

World of Warcraft – Horda i Alliance będą mogli razem robić raidy i dungeony

Marzenia stały się rzeczywistością. Blizzard potwierdził, że od aktualizacji 9.2.5 do World of Warcraft możliwość gry cross-faction.

Słyszeliśmy jakiś czas temu, że Blizzard rozważa takie rozwiązanie. Technicznie było to osiągalne, a twórcy zastanawiali się jedynie, czy jest to odpowiednia decyzja dla World of Warcraft. Główną obawą była wtedy fabuła, w której Horda i Alliance zawsze walczyli przeciwko sobie.

Zobacz: PlayStation i Discord w końcu umożliwią połączenie kont

Najwyraźniej fabuła jednak idzie w odstawkę i Blizzard postanowił podjąć odpowiednią decyzję dla dobra gry. Od aktualizacji 9.2.5 włączona zostanie gra cross-faction w dungeonach, raidach oraz rankingowym PvP.

Może to uratować sytuację na bardzo wielu serwerach. Regularnie słychać na Reddicie o światach, gdzie populacja Alliance jest bardzo niewielka i dużo trudniej jest im znaleźć ludzi do niektórych aktywności. Nawet po samych Shadowlandsach widać dominację Hordy w liczbie wyczyszczonych raidów. Od 9.2.5 te statystyki przestaną mieć jednak znaczenie, a ludzie i night elfy będą mogły walczyć u boku orków i trolli.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię