Strona głównaGryAktualnościApex Legends - nowy zwiastun rozgrywki z 12 sezonu

Apex Legends – nowy zwiastun rozgrywki z 12 sezonu

Nowy sezon Apex Legends zbliża się wielkimi krokami. EA i Respawn wypuścili z tej okazji gameplay trailer, który oferuje szczegółowe spojrzenie na nadchodzący content.

Apex Legends jest jedną z najpopularniejszych gier multiplayer na rynku. Jednym z powodów jego sukcesu są regularne aktualizacje i sezony, które cały czas gwarantują motywację do gry jej fanom. Wygląda na to, że tej motywacji w 12 sezonie będzie bardzo dużo.

Zobacz: God of War – nowy mod pozwala zmienić Kratosa w potwora

Zadebiutował właśnie nowy gameplay trailer Oporu, 12 sezonu Apexa. Wewnątrz znajduje się oczywiście Mad Maggie. Jak przystało na obszerny w content sezon, Respawn postanowił wypuścić kolejną postać do swojej gry. Wcześniej poznaliśmy jej historię, a teraz możemy zobaczyć ją w akcji.

Dzięki trailerowi dowiadujemy się również więcej o Control, nowym trybie 9v9, który zadebiutuje razem z 12 sezonem. Respawn zapowiadał, że szukają sposobów na przeniesienie rozgrywki Apexa do innych trybów. Control będzie jednym z nich.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię