Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft - zadebiutował nowy dodatek Shadowlands

World of Warcraft – zadebiutował nowy dodatek Shadowlands

Fani World of Warcraft długo czekali na ten moment. Światło dzienne wreszcie ujrzał Shadowlands. 

W społeczności World of Warcraft nowy dodatek do ogromne święto. Na horyzoncie pojawia się nowy region, mnóstwo questów do zrobienia oraz odświeżenie dotychczasowego grindu. Przy grze z powrotem zbierają się miliony ludzi i rozpoczynają rywalizację o silny ekwipunek i solidne czasy w Mythic+.

Zobacz: The Last of Us 2 dostanie update na PlayStation 5?

Nie obyło się oczywiście bez drobnych problemów. Jeszcze niedawno nie wiedzieliśmy dokładnie, kiedy gra w ogóle trafi do sprzedaży. Oryginalnie grać mieliśmy już 27 października. Blizzard zdecydował się jednak przesunąć premierę na 23 listopada, żeby naprawić drobne niedociągnięcia.

Teraz Shadowlands oficjalnie trafiło do gry. Razem z nim oczywiście nowy wątek fabularny oraz poziom do wbicia. Jedną z większych zmian jest również nowy system levelowania. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin udało nam się już osiągnąć 60 poziom. Niedługo możecie więc spodziewać się na naszym portalu szczegółów dotyczących najnowszego dodatku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię