Strona głównaGryAktualnościWRC – grę przetestowali profesjonalni kierowcy

WRC – grę przetestowali profesjonalni kierowcy

EA opublikowało materiał, w którym profesjonalni kierowcy rajdowi przetestowali najnowszą odsłonę WRC, która jest oficjalną grą Rajdowych Mistrzostw Świata FIA.

Premiera WRC już 3 listopada, tymczasem grę testują profesjonalni kierowcy. Wśród nich należy wymienić takie nazwiska jak: Oliver Solberg, Petter Solberg, Takamoto Katsuta, Hamza Anwar, William Creighton, Ott Tanak, Teemu Suninen, Gus Greensmith i Esapekka Lappi.

Jak powiedział Ross Gowing, Senior Creative Director w Codemasters:

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i dumni z pozytywnej reakcji na grę ze strony społeczności rajdowej. Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od doświadczonych kierowców, jest świadectwem czasu, pasji i wiedzy, które nasz zespół poświęcił na stworzenie najbardziej autentycznego doświadczenia rajdowego do tej pory. Nie możemy się doczekać, aż fani na całym świecie zaczną cieszyć się grą.

Połączenie silnika UE z fizyką serii DiRT Rally pozwoliło EA na ożywienie surowej atmosfery rajdów, oferując ponad 600 kilometrów autentycznych odcinków rajdowych WRC w 13 oficjalnych Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA, pięć inspirowanych prawdziwym światem lokacji oraz 78 współczesnych i historycznych pojazdów. Zaawansowany system Dynamicznego Prowadzenia rzuca wyzwanie nawet najbardziej doświadczonym fanom rajdów, a nowa funkcja Builder pozwala graczom stworzyć samochód swoich marzeń od podstaw. Fani mogą również łączyć się ze społecznością gry za pomocą różnych opcji, w tym 32-osobowego wieloplatformowego trybu wieloosobowego i codziennie aktualizowanych „momentów”, które pozwalają ponownie przeżyć wydarzenia z sezonu 2023 wraz z archiwalnymi i zaprojektowanymi przez studio wyzwaniami.

A jeżeli zdecydujecie się na zakupienie gry w przedsprzedaży otrzymacie trzy dni dostępu przedpremierowego, począwszy od 31 października. Co więcej, wszystkie zamówienia przedpremierowe obejmują pięć przepustek VIP, z których każda zawiera dodatkową zawartość dostępną po premierze, a także pakiety próżności składające się z malowania karoserii i odzieży.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię