Strona głównaGryAktualnościWszystkie gry dostępne z Xbox PC dostępne w GeForce Now

Wszystkie gry dostępne z Xbox PC dostępne w GeForce Now

Microsoft ogłosił zawarcie umowy z Nvidią, dzięki której w ramach usługi GeForce Now zostaną udostępnione wszystkie gry z Xbox PC. Dotyczy to również Call of Duty, o ile uda się kupić Activision Blizzard.

Informacja została przekazana podczas konferencji prasowej w Brukseli, która odbyła się dzisiaj wieczorem. Wcześniej przedstawiciele Microsoftu spowiadali się przed Komisją Europejską w związku z planami regulacyjnymi.

Jak powiedział dziennikarzom prezes Microsoftu Brad Smith:

Nvidia wspiera teraz tę umowę.

Jeżeli dojdzie do przejęcia Activision Blizzard Call of Duty dotrze do 150 milionów graczy, którzy dzisiaj nie mogą grać. Natomiast na Twitterze – Phil Spencer przekazał, że podpisał 10-letnią umowę z Nvidią, która pozwoli graczom GeForce Now na strumieniowe przesyłanie gier Xbox na PC oraz tytułów Activision Blizzard po przejęciu firmy.

Jesteśmy zobowiązani do udostępniania większej liczby gier większej liczbie osób – niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydują się grać.

W komunikacie prasowym Nvidia potwierdziła twierdzenie Microsoftu, że firma poparła teraz wykup Activision Blizzard.

Partnerstwo zapewnia graczom większy wybór i rozwiązuje obawy Nvidii związane z przejęciem Activision Blizzard przez Microsoft. Dlatego Nvidia oferuje pełne wsparcie w zakresie zgody organów regulacyjnych na przejęcie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię