Strona głównaKonsoleSony ogłasza 10 kolejnych gier PSVR2

Sony ogłasza 10 kolejnych gier PSVR2

Już jutro premiera PSVR2, tymczasem Sony zapowiedziało, że w niedalekiej przyszłości pojawi się dziesięć kolejnych gier wykorzystujących zestaw wirtualnej rzeczywistości. Tym samym łączna liczba tytułów skoczyła do 40.

Pierwszą z zapowiedzianych gier jest Gorn tworzone przez Free Lives. Premiera zapowiedziana jest na 16 marca. Również w marcu ma odbyć się Nock: Bow + Arrow Soccer, które, jak sama nazwa wskazuje, łączy łucznictwo i piłkę nożną w miejscu sportowej akcji o „wysoką stawkę”.

Kolejna na liście jest Arizona Sunshine od Vertigo Games. Gra ma oferować intensywne doświadczenie VR, w którym ziemska fizyka nie istnieje Tytuł ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Także w tym roku odbędzie się premiera Sushi Ben, narracyjnej przygody VR, w której gracze próbują uratować lokalną restaurację sushi przed upadkiem z biznesu, oraz Another Fisherman’s Tale, kontynuacja rekurencyjnej układanki A Fisherman’s Tale studia InnerspaceVR z 2019 roku.

A już jutro na platformę wskoczy Ragnarock rytmiczna gra VR z wikingami oraz gra akcji Runner. Jutro pojawi się także Unplugged: Air Guitar, rockowa gra muzyczna, zawierająca utwory Ozzy’ego Osbourne’a, The Offspring i Weezer.

Dopełnieniem listy jest Swordsman VR, realistyczna gra z walką na miecze oraz  Startenders: Intergalactic Bartending, w której pobawimy się w robienie koktajli.

Poniżej zwiastuny wszystkich powyższych gier.

Kupujecie PSVR2 czy dajecie sobie spokój?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię