Strona głównaGryDead by Daylight będzie dostępne za darmo na Epic Games Store

Dead by Daylight będzie dostępne za darmo na Epic Games Store

Popularny, niesymetryczny multiplayer będzie można ograć za darmo. Fani Dead by Daylight, szykujcie się na zastrzyk nowych graczy.

Dead by Daylight to zdecydowanie jedna z najbardziej wyjątkowych gier multiplayer. Czwórka uciekinierów zostaje zamknięta z kontrolowanym przez piątego gracza zabójcą. Mają za zadanie uruchomić rozsiane po mapie generatory, otworzyć bramę wyjściową i uciec, nie dając się wcześniej zabić killerowi.

Zobacz: Zapowiedź szóstego sezonu Fall Guys

Przez ostatnie pięć lat DBD rozwijało się, dodawało coraz to więcej nowych postaci oraz pasywnych umiejętności znacząco urozmaicających rozgrywkę. W przyszłym tygodniu, w ramach premiery gry na Epic Games Store, będzie można ją pobrać za darmo.

Podstawowa wersja odblokowuje tryb multiplayer i bardzo dużo contentu. Dostęp do poszczególnych zabójców i uciekinierów odblokowujemy jednak, kupując konkretne DLC. Jeżeli wciągnie Was ten wyjątkowy tytuł, na EGS znajdziecie również wszystkie dodatki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię