Strona głównaGryAktualnościWyciekła pierwsza reklama PlayStation 5

Wyciekła pierwsza reklama PlayStation 5

Sony coraz intensywniej przygotowuje się do kampanii marketingowej PlayStation 5. Wygląda na to, że najbardziej premiery nie mogą doczekać się Węgry.

Właśnie tam wyciekła bowiem pierwsza reklama PlayStation 5. Przez chwilę materiał był dostępny na YouTube, ale błyskawicznie zniknął z platformy i teraz krąży po internecie w formie mirrorów.

Zobacz: Fall Guys ma ponad 10 milionów graczy na PlayStation

„Witaj w nowym świecie” – mówi krótki materiał, prezentując jednocześnie wygląd nowej konsoli oraz jej kontroler. Sony ma w zwyczaju robić tego typu materiały wokół swoich dużych premier, łącząc świat rzeczywisty z elementami fantastycznymi. Nowa reklama to zdecydowanie jedno z tych wideo.

Skoro Sony jest już na etapie tworzenia materiałów promocyjnych, najbardziej pożądane przez fanów szczegóły mogą znajdować się na wyciągnięcie ręki. Wciąż czekamy na konkretną cenę obu wersji PS5 oraz oficjalną datę premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię