Strona głównaGryAktualnościNvidia GeForce RTX 3090/3080 "PG133A" otrzymuje certyfikat RRA

Nvidia GeForce RTX 3090/3080 „PG133A” otrzymuje certyfikat RRA

Oznaczenie modelu płytki PCB „PG133A” w kontekście nowych kart graficznych Nvidii pojawiało się kilkukrotnie w przeciekach ich dotyczących.

Teraz uzyskaliśmy potwierdzenie, że płytka PCB o takim oznaczeniu została zarejestrowana przez „Korean National Radio Research Agency” w skrócie RAA i otrzymała ich aprobatę. Otrzymanie takiego certyfikatu to prawie zawsze ostatni krok przed wprowadzeniem produktu na rynek. Możemy więc spodziewać się, że nowe karty graficzne Nvidii za chwilę pojawią się w sprzedaży.

Ten wzór płytki PCB, będzie wykorzystywany w modelach referencyjnych Nvidii, czyli w GeForce RTX 3090/3080 Founders Edition. Podejrzewamy też, że słabsze modele RTX 3070/3060, będą wykonane z wykorzystaniem tej samej płyty PCB. Tak wskazywałaby poprzednia praktyka Nvidii w projektowaniu swoich kart graficznych. Wszystkie modele Founders Edition były wykonywane z użyciem jednego wzoru płytki PCB. Różniły się tylko tym, że mocniejsze modele miały bardziej rozbudowaną sekcję zasilającą i inaczej rozmieszczone moduły pamięci VRAM.

PG133A

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię