Strona główna Wiadomości Wyciekły wyniki RTX 2080 Ti w popularnym benchmarku. Duży wzrost wydajności

Wyciekły wyniki RTX 2080 Ti w popularnym benchmarku. Duży wzrost wydajności

- Reklama -

Wciąż czekamy na pierwsze, niezależne testy kart graficznych Nvidia GeForce RTX. Póki co możemy jedynie raczyć się kolejnymi przeciekami. Tym razem poznaliśmy wynik osiągnięty przez model RTX 2080 Ti w benchmarku 3DMark. Przyrost wydajności jest znaczący.

Co jakiś czas do sieci trafiają kolejne wyniki testów nowych kart graficznych Nvidii. Póki co to jedynie pojedyncze wyniki, uzyskane w popularnych benchmarkach. Tak było np. z GeForcem RTX 2080 i tak samo jest teraz, w przypadku GeForce’a RTX 2080 Ti. W teście 3DMark Time Spy najwydajniejsza karta graficzna Zielonych uzyskała wynik, który daje spore nadzieje.

W Graphics Score nowa karta uzyskała imponujący wynik na poziomie 12825 punktów. Dla porównania GTX 1080 Ti uzyskuje w tym samym teście około 9500 punktów, więc mowa o 35-procentowym wzroście wydajności. A to oznacza, że nowe karty graficzne RTX to nie tylko obsługa Raytracingu i DLSS (Deep Learning Super Sampling), ale też dużo wyższa wydajność. Szkoda, że została opłacona dużo wyższymi cenami.

Powyższe informacje prawdopodobnie pochodzą od jakiegoś pracownika Nvidii lub jednego z producentów kart graficznych, ponieważ do dziennikarzy miały trafić niedziałające sterowniki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE