Strona głównaWiadomościWyciekły wyniki RTX 2080 Ti w popularnym benchmarku. Duży wzrost wydajności

Wyciekły wyniki RTX 2080 Ti w popularnym benchmarku. Duży wzrost wydajności

Wciąż czekamy na pierwsze, niezależne testy kart graficznych Nvidia GeForce RTX. Póki co możemy jedynie raczyć się kolejnymi przeciekami. Tym razem poznaliśmy wynik osiągnięty przez model RTX 2080 Ti w benchmarku 3DMark. Przyrost wydajności jest znaczący.

Co jakiś czas do sieci trafiają kolejne wyniki testów nowych kart graficznych Nvidii. Póki co to jedynie pojedyncze wyniki, uzyskane w popularnych benchmarkach. Tak było np. z GeForcem RTX 2080 i tak samo jest teraz, w przypadku GeForce’a RTX 2080 Ti. W teście 3DMark Time Spy najwydajniejsza karta graficzna Zielonych uzyskała wynik, który daje spore nadzieje.

W Graphics Score nowa karta uzyskała imponujący wynik na poziomie 12825 punktów. Dla porównania GTX 1080 Ti uzyskuje w tym samym teście około 9500 punktów, więc mowa o 35-procentowym wzroście wydajności. A to oznacza, że nowe karty graficzne RTX to nie tylko obsługa Raytracingu i DLSS (Deep Learning Super Sampling), ale też dużo wyższa wydajność. Szkoda, że została opłacona dużo wyższymi cenami.

Powyższe informacje prawdopodobnie pochodzą od jakiegoś pracownika Nvidii lub jednego z producentów kart graficznych, ponieważ do dziennikarzy miały trafić niedziałające sterowniki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię