Strona głównaEsportWygraj unikalny komputer Opera GX od Tipsa!

Wygraj unikalny komputer Opera GX od Tipsa!

W dniach 28-30 maja odbędą się finały PGE Dywizji Mistrzowskiej, Polskiej Ligi Esportowej (PLE),  w grze Counter-Strike: Global Offensive. Z pulą nagród w wysokości 100 000 zł. Będzie to pierwszy turniej ligowy w formie stacjonarnej od rozpoczęcia pandemii Covid-19. Imprezie towarzyszy specjalny konkurs współorganizowany wraz z przeglądarką Opera GX. Do wygrania jest Komputer stacjonarny o wartości 12 tys. zł w unikatowej obudowie wyprodukowany na specjalne zamówienia Opera GX przez Tipsa!

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie swojego setupu komputerowego z włączoną przeglądarką gamingową Operą GX na monitorze i załączyć je w formularzu konkursowym na stronie ple.gg/opera Zgłoszenia do drużyn będą przyjmowane do finału PGE Dywizji Mistrzowskiej, czyli 30 maja 2021 r.

Opera GX to pierwsza i jedyna przeglądarka zaprojektowana z myślą o potrzebach i preferencjach graczy, obecnie ponad 1,3 miliarda osób. Opera GX miała swoją premierę w czerwcu 2019 r. podczas targów gier komputerowych E3 w Los Angeles. W ciągu ostatnich 12 miesięcy, a szczególnie w okresie izolacji społecznej branża gamingowa jeszcze bardziej zyskała na znaczeniu. Dzięki integracji przeglądarki z takimi platformami jak Twitch, WhatsApp, Facebook Messenger, Instagram, a także Discord, Opera GX ułatwia nie tylko komunikację, ale umożliwia śledzenie najnowszych gamingowych trendów i streamów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię