Strona głównaGryAktualnościWymaksowanie Dying Light 2 ma zająć 500 godzin

Wymaksowanie Dying Light 2 ma zająć 500 godzin

Kontrowersje wokół nowej produkcji Techlandu. Dying Light 2 Stay Human miłośnikom platyn i osiągnięć na Steamie zajmie bardzo dużo czasu.

Premiera Dying Light 2 zbliża się wielkimi krokami. Gra ma ujrzeć światło dzienne 4 lutego i w oczach wielu polskich fanów jest to zdecydowanie jedna z ciekawszych produkcji początku tego roku. Jak się okazuje, jest to nie tylko długo wyczekiwana gra, ale również tytuł pełny contentu.

Zobacz: Pilot do serialu Fallout stworzy reżyser Westworld

Na oficjalnym Twitterze gry pojawiła się dzisiaj informacja o tym, że pełne ukończenie sequela zajmie 500 godzin. Jedni reagowali z entuzjazmem, jeszcze bardziej ekscytując się na nadchodzącą premierę. Inni stwierdzili z kolei, że nikt nie ma tyle czasu na single playera.

Techland postanowił więc tę informację doprecyzować. W drugim poście napisali, że poniżej 100 godzin zajmie przejście gry ze wszystkimi zadaniami pobocznymi i solidną eksploracją. Twórcy zadbali więc o to, żeby miłośnicy tego uniwersum mogli zostać w nim na setki godzin.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię