Strona głównaGryWystartowały zapisy do bety Fear the Wolves - nowej Battle Royale wzorowanej...

Wystartowały zapisy do bety Fear the Wolves – nowej Battle Royale wzorowanej na serii S.T.A.L.K.E.R.

Twórcy zapraszają do radioaktywnego świata, w którym przetrwać może tylko jedna osoba. Pomoc graczy okażę się niezastąpiona w dalszym dopracowywaniu gry.

Walka o przetrwanie w świecie ogarniętym apokalipsą to temat chyba idealny jak dla gier z gatunku Battle Royale. Przynajmniej tego zdania jest studio Vostok, które pracuje aktualnie nad bardzo ambitnym projektem łączącym radioaktywny klimat, mechanikę FPS-ów i cechy znamienne dla sieciowych potyczek.

Póki co musimy opierać się na zapewnieniach twórców o wyjątkowości ich gry Fear the Wolves, bowiem ta zadebiutuje w nieokreślonym bliżej czasie, dopiero pod koniec 2018. Będzie jednak okazja do zapoznania się z tytułem jeszcze przed premierą.

Autorzy gry na swojej stronie zaczęli przyjmować zapisy do wersji beta. Nie wiadomo jak wiele osób otrzyma szansę na pierwsze testy, ani też kiedy dokładnie zostaną uruchomione serwery. Również nie jesteśmy Wam w stanie powiedzieć, w jaki sposób będą wybierani beta-testerzy. Czy ważna będzie kolejność zgłoszeń, czy jednak odbędzie się tradycyjne „losowanie Lotto” – możemy tylko zgadywać. Dlatego jeśli nie chcecie liczyć na szczęśliwy numerek, to zapiszcie się od ręki, gdyż może Was ominąć jedna z ciekawszych ofert beta testów proponowanych w 2018. 

Na zachętę zamieszczamy klimatyczny filmik.

[you tube=jBcicm45J3g]   

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię