Strona głównaWiadomościWystartowały zapisy do pierwszych testów Immortal: Unchained

Wystartowały zapisy do pierwszych testów Immortal: Unchained

Za nieco ponad tydzień przetestujemy niewielki fragment nowego RPG-a wzorowanego na serii Dark Souls. Reakcja graczy ma pomóc twórcom rozwijać projekt w kierunku rozrywki skierowanej do fanów strzelanek i slasherów.

Od pierwszej publikacji zwiastuna Immortal: Unchained minęło już prawie pół roku. Ciekaw więc byliśmy, co aktualnie porabia studio Toadman Interactive. Czy ich projekt Dark Soulsa na sterydach nadal tworzy się za zamkniętymi drzwiami lub też upadł raniony kiepskim pomysłem i mechaniką rozgrywki? Najwyraźniej ma się całkiem dobrze, bowiem twórcy niedługo wkroczą do kolejnej fazy produkcji gry.

Już 8 marca rozpocznie się wielkie testowanie wersji aplha, na które deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych. Co prawda, tylko część osób będzie mogła osobiście sprawdzić jakość gry w ramach dwóch pierwszych lokacji. Twórcy gry liczą na to, że w ramach 4-dniowych testów fani hardkorowych RPG-ów pomogą im stworzyć jeszcze lepszą grę do czasu oficjalnej premiery.

Ta miałaby nastąpić jeszcze w tym roku, choć nie podano dokładnego terminu. Immortal: Unchained pojawić się ma na wszystkich growych platformach, nadto w edycji cyfrowej jak i pudełkowej. Kto nie ma więc ochoty czekać aż do zakończenia prac nad grą, może zapisać się już teraz do testów.

Dla nieznających klimatu gierki prezentujemy poniżej najnowszy zwiastun z fragmentami gameplayu.

[you tube=YB7AbkgzHp0]   

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię