Strona głównaWiadomościW najnowszym Metal Gear możemy znaleźć ukrytą wiadomość na temat dyrektora Konami

W najnowszym Metal Gear możemy znaleźć ukrytą wiadomość na temat dyrektora Konami

Gry komputerowe obfitują w różnego rodzaju easter eggi. Zwykle umieszczane są tam specjalnie aby rozbawić graczy. Czasami zdarza się, że z jakiegoś powodu deweloperzy zaszywają w grze kod, którego według projektu miało nie być. Do tej listy gier możemy dopisać również najnowszą część Metal Gear.

Wiele zostało powiedziane i napisane po kontrowersyjnym odejściu Hideo Kojimy z Konami w 2015 roku. Kojima jest autorem serii Metal Gear, ale to Konami posiada prawa do gry. Ostatnią częścią serii, jaka się ukazała jest Metal Gear Survive. Wygląda jednak na to, że niektórzy programiści nie są zadowalani z tego, co wydawca zrobił z Hideo i ukryli tajną wiadomość na ich temat w najnowszej części gry.

Opublikowany przez niezależnego dziennikarza gier Jeda Whitakera screen krył w sobie dość osobliwą ciekawostkę. Osoby spostrzegawcze mogą dopatrzeć się tam nazwania producenta Yuji Korekado „cwanym”, z kolei dyrektor Yota Tsutsumizaki został ochrzczony mianem „bękarta”.

Ciekawe czy ta interesująca wiadomość zostanie usunięta w kolejnej aktualizacji, oraz czy ekipa, która umieściła ten osobliwy żarcik nie będzie miała z tego tytułu żadnych problemów zawodowych czy też prawnych.

Metal Gear dostępny jest na PC od kilku dni a już było o nim głośno za sprawą konieczności zapłacenia 10 dolarów za dodatkowy slot na zapis.

Co sądzicie na temat tego typu zemsty ze strony zespołu deweloperskiego? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię