Strona głównaWiadomościX-kom świętuje swoją przeprowadzkę wielką wyprzedażą sprzętu komputerowego i nie tylko

X-kom świętuje swoją przeprowadzkę wielką wyprzedażą sprzętu komputerowego i nie tylko

Wystartowała nowa promocja w sklepie X-kom obejmująca ponad 240 przecenionych produktów, a w tym akcesoria, komputery, laptopy, czy też monitory. To dobry moment, by upolować coś nowego do gamingu.

Rozpoczął się kolejny etap rozwoju dla X-kom. W oficjalnym oświadczeniu dowiadujemy się, że firma zmieniła miejsce głównej siedziby na ekskluzywny biurowiec, który to łączy się z działami logistyczno-magazynowymi. Przeprowadzka z pewnością ma na celu przyspieszenie realizacji zamówień, polepszenie obsługi klientów oraz poprawę etykiety biznesowej będącej wyróżnikiem prestiżu i jakości pracy.

X-kom postanowiła podzielić się swoim szczęściem wraz ze swoimi klientami. W ramach wielkiej relokacji wystartowała promocja Akcja-Przeprowadzka, mająca zachęcić osoby do zakupu m.in. sprzętu komputerowego. Na liście znajdziemy ponad 240 urządzeń i dodatków przecenionych nawet o 86%.

Wśród najciekawszych okazji cenowych wyróżniają się monitory Benq za niecałe 400 zł oraz myszki Lenovo za piątala. Aczkolwiek warto pobuszować także w innych kategoriach produktów, jak np. w pamięciach RAM, płytach głównych, drukarkach, dyskach SSD lub akcesoriach typu klawiatury i słuchawki. Kto jest w trakcie kompletowania centrum do gier jak najbardziej powinien odwiedzić stronę X-kom.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię