Strona głównaGryXbox Game Pass Ultimate - 7 miesięcy za mniej niż połowę ceny?...

Xbox Game Pass Ultimate – 7 miesięcy za mniej niż połowę ceny? To możliwe!

Nie licząc pojedynczych wyjątków, oferta Games With Gold w ostatnich miesiącach zawsze była bardzo ciekawa. W połączeniu z Xbox Game Pass – czyli jako Xbox Game Pass Ultimate – wygląda jeszcze lepiej. Szczególnie, że kilka sklepów przygotowało ciekawą promocję.

Media Expert, Muve oraz Euro RTV AGD oferują Xbox Game Pass Ultimate za cenę ponad połowę niższą niż standardowa. Wystarczy wykupić usługę na trzy miesiące, a kolejne trzy dostaniemy gratis. Cena za te pół roku to 159-160 złotych w zależności od sklepu. Standardowo za pół roku musielibyśmy zapłacić prawie 330 złotych. 

Zobacz: Nowe gry w Xbox Game Pass na PC, w tym październikowa premiera

Jeśli dodamy do tego trwającą od pewnego czasu ofertę Microsoftu, robi się jeszcze ciekawiej – i taniej. Przypomnijmy, że na stronie MS można zakupić abonament na miesiąc w cenie 4 złotych. Łącznie więc za 7 miesięcy zabawy zapłacimy 163-164 złote, zamiast standardowych ok. 384. Szkoda zmarnować taki #cebulaDeal, prawda?

Uwaga: promocja w sklepach Media Expert, Muve i Euro trwa do 8 listopada lub do wyczerpania zapasu bonusowych kodów. Po zakupie, kod należy aktywować do 15 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię