Strona głównaWiadomościRozrywkaEwan McGregor w wywiadzie o szczegółach serialu o Obi-Wanie Kenobim

Ewan McGregor w wywiadzie o szczegółach serialu o Obi-Wanie Kenobim

Do startu zdjęć do nowego serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego, kręconego dla Disney+, zostało jeszcze trochę czasu. Pierwsze “klapsy” zaplanowano na lato 2020. Ale Ewan McGregor, który powtórnie wcieli się w rolę mistrza Jedi, zdradził już kilka detali na temat tej produkcji.

Z wywiadu, którego udzielił Men’s Journal wynika, że fabuła nowego filmu osadzona została pomiędzy Epizodami III i IV. Konkretnie, 8 lat po Zemście Sithów i 11 lat przed Nową Nadzieją. Zdaniem aktora, ciekawym będzie podjąć temat rozsypującego się Zakonu Jedi, szczególnie biorąc pod uwagę masakrę pod koniec Epizodu III.

Aktor przyznał, że nie oglądał jeszcze poprzednich Gwiezdnych Wojen ze swoim udziałem (tzn. nie przypominał ich sobie), ale ma taki zamiar. Jego celem jest zbliżenie się do tego, w jaki sposób w postać Obi-Wana wcielił się Alec Guinness w pierwszej trylogii. Pomocna w tym ma być mniejsza różnica wieku, niż w momencie gdy Ewan pierwszy raz grał tą postać.

Zobacz: Star Wars: The Rise of Skywalker – finałowy trailer przed premierą

Ewan McGregor był co prawda bardzo powściągliwy jeśli chodzi o detale nadchodzącej produkcji, ale zdradził, że będzie się składać z sześciu godzinnych odcinków. Nie wiadomo czy na tym historia się skończy, czy będzie miejsce na kolejne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię