Advertisement
Strona głównaGryXbox Series X: Spongebob bohaterem jednej z gier na next-gen Microsoftu

Xbox Series X: Spongebob bohaterem jednej z gier na next-gen Microsoftu

Wydawcy szykują się na premierę konsol następnej generacji. Oprócz dużych gier AAA, na Xbox Series X wyjdą także mniejsze produkcje. Jedna z nich ujrzała światło dziennie poprzez błąd sklepu.

Bohaterem jednej z takich mniejszych gier, którą prawdopodobnie zobaczymy też na Xbox Series X, jest… Spongebob Kanciastoporty, bohater kreskówek Nickelodeon

Gra wyścigowa Nickelodeon Kart Racer 2: Grand Prix została ujawniona przez sklep Target. Na pewno powstaje w wersji na Xbox Series X. Oprócz tego pojawi się także na konsolach starej generacji. W grze weźmiemy udział w 70 wyścigach, a okładka wskazuje na to, że oprócz Spongeboba zobaczymy w niej innych bohaterów popularnych kreskówek – Wojownicze Żółwie Ninja, Rena i Stimpiego oraz Korrę z Kronik Avatara. 

Według informacji na stronie sklepu, gra ma się pojawić 6 października, a na okładce widzimy napis o kompatybilności z konsolą nowej generacji. 

Zobacz: Sprzedaż nowego Xboxa nie jest dla Microsoftu najważniejsza

Microsoft planuje swoje gry czynić kompatybilnymi zarówno z aktualną jak o nową generacją. Jednak gry studiów innych, niż zrzeszone pod Microsoftem mogą być ekskluzywne dla jednej generacji. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię