Strona głównaWiadomościXFX prezentuje zasilacz 1000 W 80 Plus Titanium

XFX prezentuje zasilacz 1000 W 80 Plus Titanium

Firma XFX zaprezentowała nową linię wysokiej jakości zasilaczy komputerowych. Pierwszym przedstawicielem serii XTi jest model o mocy aż 1000 W, który spełnia normy certyfikatu 80 Plus Titanium.

Zasilacz jest jednym z najważniejszych elementów każdego komputera – należy to, niczym mantrę, powtarzać na każdym kroku. Nie tylko musi mieć odpowiednią moc, ale też oferować jakość i stabilność, dzięki którym pozostałe podzespoły będą działać prawidłowo i w bezpiecznych warunkach. Wśród polecanych modeli można znaleźć wiele urządzeń. Na listę na pewno trafi też XFX XTi-1000, który powinien spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

XFX XTi-1000 to zasilacz w pełni modularny, co oznacza, że podłączymy do niego tylko te przewody, które w danym momencie są nam potrzebne. Urządzenie ma moc aż 1000 W, co pozwala na stworzenie zestawu z kilkoma kartami graficznymi. Dodatkowym zapewnieniem jakości jest oznaczenie 80 Plus Titanium, które powinno gwarantować dobrą efektywność zasilacza. Producent zapewnia, że konstrukcja została zbudowana z wysokiej jakości materiałów, w tym japońskich kondensatorów.

Jeśli chodzi o dostępne złącza, to XFX XTi-1000 oferuje:

  • 24-pinowe ATX,
  • dwa 8-pinowe EPS (jeden w wersji 4+4),
  • osiem 8-pinowych PCIe (każdy 6+2),
  • dziesięć SATA,
  • sześć Molex,
  • jedno Berg.

Całość chłodzona jest przez 135-milimetrowy wentylator, który został zaprogramowany, aby generować jak najmniejszy hałas. Przy obciążeniu do 25% nie jest on w ogóle uruchamiany, a w przedziale od 25 do 50% działa w trybie cichym, który generuje jedynie 16 dBA. Producent udziela na zasilacz 5-letniej gwarancji.

Źródło: TechPowerUp

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię