Strona głównaEsportCS:GO umiera? Wczorajszy finał Majora pobił rekord Twitcha

CS:GO umiera? Wczorajszy finał Majora pobił rekord Twitcha

Wczorajszego wieczora mieliśmy okazję obejrzeć prawdopodobnie jeden z najlepszych i najbardziej emocjonujących meczów w historii CS:GO. Pojedynek między FaZe Clanem i Cloud9 był godny finału Majora. Przy okazji pobito rekord oglądalności na Twitchu!

Na oficjalnym profilu ELEAGUE na Twitterze pojawiła się bardzo ciekawa informacja. W pewnym momencie wczorajszy finał Majora oglądało jednocześnie 1,13 mln użytkowników. A dotyczy to wyłącznie angielskiego kanału, bo przecież transmisja była prowadzona też w innych językach (w tym w polskim), a część osób oglądało spotkanie za pośrednictwem GOTV. Oznacza to, że nie jest to liczba wszystkich widzów, a jedynie tych, którzy siedzieli na Twitchu na kanale ELEAGUETV.

Taki wynik oznacza nowy rekord Twitcha. Nigdy żaden pojedynczy kanał na tej platformie nie był oglądany przez tylu użytkowników jednocześnie. To nowy rekord. Co ciekawe, wcześniejszy najlepszy wynik również należał do ELEAGUE i został pobity w trakcie zeszłorocznego Majora, w którym w finale zmierzyły się zespoły Astralis oraz Virtus.pro.

Ciekawe, co na to osoby, które twierdziły, że CS:GO umiera…

Źródło: Twitter

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię