Strona głównaGryYakuza 6 jednak zadebiutuje na PC-tach

Yakuza 6 jednak zadebiutuje na PC-tach

Minęły zaledwie godziny od premiery Yakuza 0 na komputerach, a już pojawiają się dowody na to, że Yakuza 6: The Song of Life również trafi na PC-ty. Co ważne, są to bardzo solidne dowody, pochodzące od samej Segi.

Informacja pochodzi bezpośrednio z raportu finansowego Segi. W jednym z akapitów pojawia się wzmianka o wydaniu Yakuza 6: The Song of Life na komputery osobiste w Europie i Ameryce Północnej. Można zatem uznać, że to bardzo solidny trop, a być może nawet oficjalnie potwierdzenie.

Wiadomość nie powinna nikogo dziwić. Deweloperzy coraz bardziej doceniają rynek PC-towy i dostrzegają, że na nim również da się zarobić. Ogromny wpływ na to ma też piractwo, które z roku na rok maleje. Zresztą widać to po dopiero co wydanej Yakuzie 0, która na Steamie zebrała już ponad 1400 recenzji, z czego około 80% jest pozytywna.

Być może jest to początek wydawania większej liczby gier Sega na komputerach. Gracze na pewno z chęcią zobaczyliby jeszcze kilka innych tytułów tej firmy z Personą na czele. Już wcześniej pojawiały się plotki, że i ta gra może trafić na Windowsa, ale póki co temat ucichł. Wcześniej potwierdzono wydanie między innymi Shenmue I i II oraz Valkyria 4 Chronicles.

Źródło: PCGamesN

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię