Strona głównaWiadomościYakuza – powstaje film na podstawie popularnej gry

Yakuza – powstaje film na podstawie popularnej gry

Dzisiaj ujawniono, że Sega we współpracy z 1212 Entertainment i Wild Sheep Content pracuje nad filmem Yakuza. Będzie to produkcja na podstawie serii gier pod tym samym tytułem.

Według informacji przekazanych przez serwis Variety obecnie studia filmowe poszukują scenarzysty filmu. Produkcją filmu zajmą się Erik Barmack, Roberto Grande i Joshua Long.

Zobacz: Xbox Series X – konsole trafiły do zagranicznych mediów

Gry Yakuza zazwyczaj opowiadają o Kazumie Kiryu, członku japońskiej mafii. Kiryu i wraz z różnymi postaciami pobocznymi podróżuje w nich po Japonii prowadząc śledztwo dotyczące jakiejś tajemnicy związanej z Yakuzą. Seria gier rozpoczęła się jeszcze w erze PS5 i śledzi losy głównego bohatera od wieku młodzieńczego do średniego.

Zobacz: Unreal Tournament – aktualizacja po 21. latach od premiery

Na podstawie wypowiedzi przedstawiciela studia 1212 możemy być pewni, że w filmie zobaczymy Kiryu.

Yakuza oferuje nam istny plac zabaw, w którym można osadzić fascynujące historie, w których udział wezmą złożone postacie, które mieliśmy okazję już widzieć wcześniej. Saga Kazumy Kiryu ma wbudowaną kinową atrakcyjność. Połączenie akcji z wybuchami i komedią, wieloma historiami i wciągającą podróżą w kierunku odkupienia.

Ponieważ studia szukają kogoś kto napisze scenariusz, produkcja filmu jest w powijakach. Gdy dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię