Advertisement
Strona głównaGadżetyImponująca figurka Yennefer z Wiedźmina 3 za 3000 zł

Imponująca figurka Yennefer z Wiedźmina 3 za 3000 zł

Wielu graczy uwielbia zbierać figurki ze swoich ulubionych gier. Niestety, jest to hobby z tych kosztownych. Dowodzi tego nowa figurka Yennefer z Wiedźmin 3 w wersji Deluxe, za którą trzeba zapłacić 799 dolarów, czyli ponad 3000 zł.

Figurka nie została tym razem stworzona przez CD Projekt RED. Za projekt odpowiada zewnętrzna firma Prime 1 Studio, która przygotowała dwie wersje figurki Yennefer z Vengerbergu z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W obu przypadkach mówimy o ukochanej Geralta w alternatywnej wersji stroju, z ustawionym obok megaskopem. Całość ma 50 cm wysokości.

Zobacz: Ciri w Wiedźminie 3? CD Projekt RED żałuje tylko jednej rzeczy

W sprzedaży są dostępne dwie wersje – standardowa w cenie 699 dolarów oraz Deluxe Version za niebagatelne 799 dolarów, czyli ponad 3000 zł. Ta druga jest naprawdę limitowana. Do sprzedaży trafi zaledwie 500 sztuk. Czym różni się od standardowej wersji? Tylko i wyłącznie obecnością dodatkowej postaci – Uma. Nie wiem czy jest to coś, za co warto dopłacać 100 dolarów. Podejrzewam, że figurka i tak sprzeda się w błyskawicznym tempie.

Zobacz: Nikt nie chciał pisać scen seksu w Wiedźminie 3

Jeśli zdecydujecie się na zakup, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Figurka będzie wysyłana do fanów dopiero w okresie od grudnia 2020 roku do marca 2021 roku. To oznacza co najmniej rok czekania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię